Juniorzy młodsi na czele tabeli

Po dzisiejszej wygranej 4:1 z Granatem Skarżysko wskakujemy ponownie na fotel lidera.
Po 4 kolejkach juniorzy Młodsi Staru/Juventy mają tyle samo punktów co KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Star/Juventa Starachowice – Granat Skarżysko Kamienna 4:1 (1:0)

Bramki: Mikos, Miernik, Młodawski, Rożek

• Relacja trenera Darka Kasprzyka:
”Mecze między Juniorami ze Starachowic i Skarżyska zawsze budzą duże emocje z różnych powodów. Tym razem było dużo spokojniej, szczególnie na trybunach… Do meczu z Granatem przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie. Z powodu urazów i kontuzji nie mogło zagrać wielu naszych zawodników. Sam mecz miał różne oblicza. W pierwszej połowie goście się cofnęli i zagęścili środkową część boiska. My staraliśmy się prowadzić grę i pomimo, że stworzyliśmy kilka naprawdę dobrych sytuacji wykorzystaliśmy tylko jedną. Gola zdobył Paweł Mikos, obecnie najskuteczniejszy zawodnik całej ligi. W naszej grze brakowało jednak płynności i graliśmy zbyt wolno. Druga połowa to już jednak nasza pełna dominacja, może za wyjątkiem ostatnich 15 minut, kiedy graliśmy już w mocno eksperymentalnym składzie. Na początku drugiej połowy meczu bramkę zdobył Wiktor Miernik, a później kapitalne gole zdobyli Igor Młodawski i Marcel Rożek. Jednak tej jakości trochę mamy, choć nie wszyscy tak myślą… Niestety kolejni nasi zawodnicy zakończyli mecz z urazami i teraz to już mamy prawdziwy szpital w drużynie. Jednak gramy i walczymy dalej. Za mecz z Granatem wszyscy chłopcy zasłużyli na pochwałę. Pomimo wielu przeciwności, kolejny raz dali radę!!! Brawo!!!! A już w sobotę czeka nas wyjazd do Kielc. Naszym rywalem będą Orlęta.
STAR/Juventa: Duda – Kania, Goździk, Pomorski, Kopacz, Hryniewicz, Ostrowski, Mikos (65′ Mamla,75′ Styczyński), Miernik, Rożek (70’Szymczyk), Młodawski.