Pierwsza porażka na wiosnę

W minioną sobotę pierwszej porażki w rundzie wiosennej ponieśli zawodnicy Staru Starachowice.
Udany rewanż i konsekwentną grę za jesienną porażkę ze Starem (wyg. 4:1) zaprezentowali zawodnicy Spartakusa Daleszyce.
Co prawda Star jako pierwszy stworzył sobie 2,3 okazje, które powinien zamienić na gole. To co nie udało się naszym zawodnikom udało się daleszyczanom, którzy aż trzykrotnie w pierwszej połowie wpisywali się na listę strzelców za sprawą Macieja Żądło x2 oraz Maciejskiego, który w drugiej połowie zdobył bramkę przewrotką ustalając wynik na 0:4.

0 — 1   17′ Maciej Żądło
0 — 2   39′ Maciej Żądło
0 — 3   40′ Mariusz Maciejski
0 — 4   71′ Mariusz Maciejski
W kolejnym meczu Star Starachowice 14 kwietnia zmierzy się na wyjeździe z Moravią Morawica. Początek meczu godz. 16:30.
Ten mecz również będziemy dla Państwa relacjonować NA ŻYWO.