Star Starachowice

Przed meczem z Garbarnią: Konrad Handzlik

  1. Przed Wami ciężki mecz z Garbarnią jednak gracie u ‘’siebie’’ i jak zawsze możecie liczyć na wsparcie kibiców. Jak ocenisz tego rywala?

Konrad Handzlik: Zgadza się dziś mamy mecz z Garbarnią Kraków w Ożarowie, gdzie gra nam się bardzo dobrze i możemy liczyć na wsparcie naszych kibiców, a to każdemu z nas pomaga. Jeżeli chodzi o drużynę Garbarni, to uważam że to dobry zespół po sporej przebudowie, który chce się utrzymywać przy piłce i przez to kreować sytuacje. Natomiast my skupiamy się na sobie i podchodzimy do każdego rywala z szacunkiem, ale znamy swoją wartość i chcemy wygrywać w każdym możliwym meczu.

  1. Ostatni sezon spędziłeś w Garbarni Kraków, która spadła z 2 ligi do 3, jak podsumujesz tamten czas? Czego wam zabrakło?

Konrad Handzlik: Do Garbarni trafiłem rok temu i niedługo po podpisaniu kontraktu doznałem kontuzji, która wyeliminowała mnie z gry na spory okres czas. Po powrocie do zdrowia, naszym celem było utrzymanie się w 2 lidze, niestety nie udało się tego celu zrealizować. Pomimo tego wspominam ten czas bardzo pozytywnie, ponieważ poznałem tam super ludzi z którymi w dalszym ciągu utrzymuje kontakt.

  1. Dlaczego wybrałeś grę dla Staru? Co Cię przekonało?

Konrad Handzlik: Bardzo szybko przekonałem się do oferty Staru. Zarząd przedstawił mi plan, cel i sposób budowy drużyny, który mi przypadł do gustu. Wiadomo, że Star preferuje ofensywny styl gry, chce dominować, utrzymywać się przy piłce i tego oczekuje od nas trener razem ze swoim sztabem szkoleniowy. To bardzo mi odpowiada, bo w takiej grze czuje się najlepiej, a co najważniejsze według mnie, nasza drużyna jest bardzo ambitna i każdy w szatni chce wygrywać w każdym meczu, a z takimi ludźmi to przyjemność pracować.

  1. Po 7 meczach mamy 12 punktów. Czy jak na beniaminka to dobry rezultat? Na co liczycie jako drużyna w tym sezonie?

Konrad Handzlik: Według mnie to bardzo dobry wynik punktowy jak na beniaminka, ale mamy spory niedosyt, bo kilka punktów nam uciekło. W tabeli jest bardzo ciasno i każdy punkt jest bardzo cenny, wiec szanujemy to co udało nam się do tej pory uzyskać. Liga jest bardzo wyrównana, każdy z każdym może wygrać, więc skupiamy się tylko i wyłącznie na sobie i najbliższym przeciwniku, aby wyjść z niego zwycięsko i to jest nasz główny cel.

  1. Jak układa Ci się współpraca z Włodzimierzem Putonem oraz Sławomirem Dudą ?

Konrad Handzlik: Sławek z Włodkiem to świetni zawodnicy, gra z nimi to czysta przyjemność, mogę na nich liczyć na boisku jak i poza nim. Mamy naprawdę dobrą drużynę, dobrą atmosferę i to nas napędza.

  1. Na koniec czego Ci życzyć na te najbliższe tygodnie i miesiące?

Konrad Handzlik: Najważniejsze dla mnie jest zdrowie, aby kontuzje omijały mnie i chłopaków z drużyny z resztą sobie poradzimy.

Rozmawiała: Paulina Persona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.