Zawodnicy Staru/Juventy i Korony w walce o piłkę

ŚLJM: Wygrana z KKP Korona Kielce

Juniorzy Młodsi nie zwalniają tempa! 👏
ŚLJM : Star/Juventa Starachowice – KKP Korona Kielce 3:1 (0:1).

Kolejne cenne zwycięstwo odnieśli juniorzy Młodsi prowadzeni przez Dariusza Kasprzyka. Tym razem pokonali rówieśników z Kielc. Co prawda do przerwy rywal prowadził 1:0 jednak po zmianę stron szala przechyliła się na stronę starachowiczan. Szybko po przerwie do wyrównania doprowadził Kacper Ostrowski a w samej końcówce meczu dwukrotnie do bramki Korony piłkę kierował Paweł Mikos.

Po 3 kolejkach juniorzy młodsi pasują się na 1 miejscu razem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (obie drużyny po 9 punktów), które pokonało w ramach trzeciej kolekcji IAP SKS Star 3:1.

Akademicy po trzech rozegranych meczach plasują się na 7 miejscu z 1 punktem.