Wygrana juniorów w sparingu

Star/Juventa Starachowice pokonała w poniedziałek GKS Nowiny 8:2. Mecz ten odbył się w ramach przygotowań do Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych 2018/2019.

W pierwszej połowie widoczna była spora niedokładność w szeregach Starachowiczan. Efektem tego była strata bramki przez podopiecznych Zdzisława Spadło. Jednak z czasem gra zaczęła wyglądać coraz lepiej. Star/Juventa potrafiła sobie stworzyć kilka bardzo dobrych okazji. Dwie z nich udało się zamienić na bramki. Do przerwy Starachowiczanie prowadzili z miejscowym GKS-em 2:1. Druga połowa to już całkowita dominacja drużyny prowadzonej przez trenera Spadło. Sześć strzelonych bramek w tej część gry tylko potwierdza kto był lepszy na boisku. Ostatecznie Star/Juventa wygrała 8:2. Gole dla Starachowiczan zdobyli: Kacper Gładyś, Kacper Podzielny, Jakub Kalisz, Piotr Jankowicz, Jakub Błażejewski x2, Krystian Zapała x2.