Radość zawodników Staru po bramce Patryka Kosztowaniaka

Wygrana z Opatowem

W ostatnim meczu rozegranym w niedziele 6 czerwca zmierzyły się drużyny Staru Starachowice i OKS Opatów.
Star przed tym pojedynkiem znajdował się w środku ligowej tabeli natomiast OKS plasował się na 19 miejscu ( na 20 drużyn spada 4 do Klasy Okręgowej.
Jak już wiemy Star wygrał ten mecz 1:0 do bramce zdobytej w 46′ strzałem z woleja Patryka Kosztowniaka. Star miał w 1 połowie 2 dobre okazje do otworzenia wyniku tego meczu, dwukrotnie próbował Filip Anduła. Piłka po jednym z tych uderzeń obiła poprzeczkę gości. W drugiej połowie Star stwarzał okazję ale zabrakło skuteczności. Szansę na gola mieli m.in Mariusz Fabjański, Patryk Markiewicz, Artur Kidoń czy Karol Kopeć. OKS Opatów również miało swoje okazje w tym meczu. Warto odnotować akcję po której najpierw skuteczną paradą popisał się Dominik Dziułka a dobitka odbiła się o poprzeczki.

Ostatecznie w 36 kolejce IV ligi świętokrzyskiej Star Starachowice pokonał OKS Opatów 1:0. Dla opatowian ta porażka przybliża drużynę Dariusza Pietrasiaka do spadku do Klasy Okręgowej.

W następnym meczu Star rozegra na wyjeździe zaległą kolejkę z Moravią Morawica. Początek meczu 13 czerwca o godz. 17:00.