Star Starachowice

Kadra Granatu Skarżysko Kamienna

Poniżej przedstawiono jak prezentuje się obecna kadra zawodnicza zespołu Granatu Skarżysko Kamienna.

BRAMKARZE:

Tomasz Borgensztajn (1994, ŁKS Łagów, wychowanek)
Jakub Orlikowski (2002, wychowanek, wychowanek)
Bartłomiej Sieczka (2001, wychowanek, wychowanek)
Patryk Sieczka (1999, Star Starachowice, wychowanek)
Konrad Żytniewski (1993, Kamienna Brody, Bucovia Bukowa)

OBROŃCY:

Adrian Bednarski (1994, Spartakus Daleszyce, Korona Kielce)
Maciej Głowaczewski (1999, wychowanek, wychowanek)
Maciej Kolasa (1997, Zdrój Busko Zdrój, KKP Korona Kielce)
Krzysztof Stefański (2000, wychowanek, wychowanek)
Bartosz Styczyński (1993, Zdrój Busko Zdrój, Juventa Starachowice)
Paweł Suwara (1988, Szydłowianka Szydłowiec, Gryfia Mirów)
Łukasz Wojna (1990, Neptun Końskie, MKS Końskie)

POMOCNICY I NAPASTNICY:

Konrad Angelo (2002, KKP Korona Kielce, wychowanek)
Dawid Bilski (2001, wychowanek, wychowanek)
Wiktor Brożyna (1999, Spartakus Daleszyce, KKP Korona Kielce)
Dawid Dulęba (1999, wychowanek, wychowanek)
Kacper Gładyś (2001, Star/Juventa Starachowice, wychowanek)
Jakub Jaśkiewicz (1994, Zdrój Busko Zdrój, Korona Kielce)
Marcin Kołodziejczyk (1985, ŁKS Łagów, Błękitni Kielce)
Bartłomiej Kołomański (2000, Orlęta Kielce, GOKIS Masłów)
Arkadiusz Krzymieński (1997, GKS Nowiny, KKP Korona Kielce)
Jakub Łubek (2001, wychowanek, wychowanek)
Błażej Miller (1987, Szydłowianka Szydłowiec, wychowanek)
Kacper Paluch (1998, KS Łomianki, Legion Radom)
Bartłomiej Papros (1994, Zdrój Busko Zdrój, Korona Kielce)
Łukasz Piotrowski (1992, Hetman Włoszczowa, Korona Kielce)
Krzysztof Rzeszowski (1990, Orlicz Suchedniów, Ruch Skarżysko Kamienna)
Mateusz Stopiński (2000, wychowanek, wychowanek)
Damian Szyszka (1989, Szydłowianka Szydłowiec, wychowanek)
Kamil Uciński (2000, Korona Kielce, wychowanek)

*w nawiasie odpowiednio rok urodzenia, poprzedni klub, macierzysty klub

TRANSFERY

PRZYBYLI: Adrian Bednarski, Wiktor Brożyna (Spartakus Daleszyce), Jakub JaśkiewiczMaciej KolasaBartłomiej Papros (Zdrój Busko Zdrój), Kacper Gładyś (Star/Juventa Starachowice), Marcin Kołodziejczyk (ŁKS Łagów), Bartłomiej Kołomański (Orlęta Kielce), Arkadiusz Krzymieński (GKS Nowiny), Łukasz Piotrowski (Hetman Włoszczowa), Bartłomiej Sieczka, Krzysztof Stefański (drużyna juniorów), Patryk Sieczka (Star Starachowice), Konrad Żytniewski (Kamienna Brody)
ODESZLI: Tomasz BartosiakNorbert Wnukowski (Proch Pionki), Mateusz Czarnoskutow, Damian Parszewski, Maciej Walkiewicz (drużyna rezerw), Norbert Drożdżał (Łysica Bodzentyn), Daniel Dulak (GKS Rudki), Przemysław Michalski (ŁKS Łagów), Ariel Spadło (Orlicz Suchedniów)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.