Star Starachowice

Star Starachowice rozpoczął przygotowania do rundy wiosenej

20170209_193216-PANO12 stycznia piłkarze STAR-u Starachowice rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym w tym roku treningu zjawiło się 20 zawodników. Przed podopiecznymi Jerzego Rota bardzo trudne miesiące, do których trzeba się odpowiednio przygotować.
Pierwsze zajęcia w nowym roku odbyły się na Hali Miejskiej w Starachowicach. W ćwiczeniach poprawiających wydolność i koordynację oraz w gierce wewnętrznej udział wzięło 20 piłkarzy.
Wśród nich byli m.in. wracający z wypożyczenia z 3 ligowego Spartakusa Daleszyce, Damian Senderowski oraz siedmiu zawodników, którzy przejdą testy w klubie ze Szkolnej.
Zespół Staru do rundy wiosennej będzie przygotowywał się na obiektach przy ul. Szkolnej 14, na orliku przy Szkolne Podstawowej nr 1, Hali Miejskiej oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ożarowie. W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej piłkarze rozegrają pięć meczów sparingowych. Pierwszym rywalem będzie Świt Ćmielów (04.02). W kolejnych spotkaniach zagrają z Polonią Iłża (11.02), Alitem Ożarów (18.02), Orłem Wierzbica (25.02), OKS Opatów (04.03).

Przed starachowiczanami dwa miesiące ciężkich treningów, mających na celu przygotowanie zespołu do walki o awans do IV Ligii.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.