Wyjazd do Świdnika

W 2 kolejce 3 ligi gr. IV zawodnicy Staru Starachowice zmierzą się przy ul. Turystycznej 1 w Świdniku ze Świdniczanką.

Nasz najbliższy rywal w 1 kolejce przegrał z Czarnymi Połaniec 2:4. Co prawda to Świdniczanka wyszła na prowadzenie w tym meczu ale na przerwę schodziła przegrywając 1:2. Po przerwie dwie szybkie bramki w odstępie 3 minut zamknęły mecz. Świdniczanka zdołała jeszcze trafić na 2:4 w 78 min ale to było wszystko biorąc pod uwagę zdobycze bramkowe.

Star Starachowice jak wiemy po dobrym meczu zremisował z Podhalem Nowy Targ 1:1. Bramkę dla Zielono-Czarnych zdobył w 88 min Tomasz Palonek.

Jakim wynikiem zakończy się najbliższy mecz? Przekonamy się o tym już w sobotę.

Świdniczanka Świdnik – Star Starachowice (2 kolejka)