Star Starachowice

Zielono-Czarni wznowili treningi

Po blisko miesięcznej przerwie podopieczni Arkadiusza Bilskiego rozpoczęli treningi przed zbliżającym się sezonem Świętokrzyskiej IV Ligi 2019/2020.

Na pierwszych zajęciach zjawiła się grupa 20 piłkarzy. Wśród nich znalazło się kilku nowych zawodników, którzy w rundzie jesiennej będą reprezentować barwy Staru Starachowice. Piłkarze trenowali na boisku Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Szkolnej 10. W zajęciach brali również udział kolejni dwaj zawodnicy, którzy być może wzmocnią szeregi Zielono-Czarnych. Na pierwszym treningu pojawiła się również spora grupa piłkarzy drużyny juniorów starszych. Wśród nich znaleźli się: Jakub Błażejewski, Kacper Borkowski, Jakub Kalisz, Piotr Krzyżowski, Patryk Mańturz, Patryk Markiewicz, Dawid Pocheć oraz Patryk Wróblewski. Zajęciom z boku przyglądał się wracający po kontuzji Kacper Błaszczyk. Z różnych przyczyn na pierwszym treningu nie pojawiło się kilku zawodników.

Już w najbliższą sobotę (13.07) podopieczni Arkadiusza Bilskiego rozegrają pierwszy pojedynek sparingowy w okresie przygotowawczym do rozgrywek Świętokrzyskiej IV Ligi 2019/2020. Przeciwnikiem Staru będzie IV-ligowa Łysica Bodzentyn. Mecz odbędzie się na boisku w Pakosławiu. Początek o godzinie 11.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.