Star Starachowice

Zielono-Czarni wznowili treningi

Po blisko trzytygodniowej przerwie, pod wodzą nowego szkoleniowca Tadeusza Krawca zajęcia wznowili piłkarze Staru Starachowice.

Na pierwszym treningu pojawiła się grupa 30 zawodników. Wśród nich była trójka nowo pozyskanych piłkarzy, którymi są: Michał Grunt, Piotr Stefański oraz Konrad Zacharski. Piłkarze trenowali na boisku Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Szkolnej 10. W zajęciach brało udział również sześciu zawodników, którzy być może będą kolejnymi nowymi nabytkami popularnych Zielono-Czarnych. Z drużyną trenowali także trzej piłkarze przebywający ostatnio na wypożyczeniach w innych klubach. Są nimi: Kacper Błaszczyk, Jakub Błażejewski (wiosna spędzona w dolnośląskim IV-ligowcu – Orle Prusice) oraz Jakub Kalisz (cały poprzedni sezon reprezentował barwy GKS-u Rudki). Z różnych przyczyn na pierwszym treningu nie pojawiło się kilku zawodników. Min. zabrakło Stanisława Sarwickiego, który stawił się w klubie, ale ze względu na kontuzję nie mógł trenować. Istnieje również duże prawdopodobieństwa, że szeregi Staru wzmocnią kolejni nowi zawodnicy.

Już za sześć dni (21.07) podopieczni Tadeusza Krawca rozegrają pierwszy pojedynek sparingowy w okresie przygotowawczym do rozgrywek Świętokrzyskiej IV Ligi 2021/2022. Przeciwnikiem Staru będzie reprezentant Radomskiej Klasy Okręgowej, Orzeł Wierzbica. Mecz odbędzie się na boisku w Pakosławiu. Początek o godzinie 17:30.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.