Pomeczowe wypowiedzi

Po spotkaniu pomiędzy Starem Starachowice, a GKS-em Nowiny krótkich wypowiedzi udzielili szkoleniowcy obu zespołów.

MARIUSZ LUDWINEK (Trener GKS-u Nowiny):

Więcej z gry w pierwszej połowie miał Star, my po stałym fragmencie gry i składnej akcji zdobyliśmy dwie bramki. Wszystko wskazywało na to, że ten mecz nie skończy się remisem. Niestety, błąd w kryciu , wątpliwy karny i skończyło się 2:2. W sumie ten wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn.

ARTUR ANDUŁA (Trener Staru Starachowice):
Uczucie są ambiwalentne. Do przerwy dominowaliśmy, ale schodziliśmy z wynikiem 0:2. Było ciężko zebrać się psychicznie. Na szczęście udało się odrobić straty. Można się jeszcze było pokusić o wygraną.
Źródło: echodnia.eu